Menu

40-lecie kapłaństwa z Biskupem w Krzeszowie

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie przybyli kapłani, którzy przed 40 laty przyjęli święcenia prezbiteriatu w Katedrze Wrocławskiej z rąk ówczesnego arcybiskupa Henryka Gulbinowicza.
Mszy św. jubileuszowej przewodniczył biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski. W spotkaniu wzięło udział 22 Jubilatów, którzy przez wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej dziękowali dobremu Bogu za dotychczasowe życie kapłańskie i prosili o dalszą opiekę w posłudze duszpasterskiej.
Wśród księży był obecny rezydent krzeszowski ks. Jerzy Jerka. Po Eucharystii księża spotkali się na posiłku w Obsłudze Pielgrzyma, a następnie zwiedzili sanktuarium.
opactwo.eu

Pliki cookie ułatwiają działanie naszej witryny parafilnej. Korzystając z niej, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok