Ogłoszenia parafialne - 9.1.2022

Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. W poniedziałek zaczyna się okres zwykły, który będzie trwał do wtorku przed środą popielcową. Kolędy będziemy śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.

Dziękuję IX Róży Żywego Różańca za ofiarę 500 zł na fundusz remontowy naszej parafii i rodzinie za ofiarę 100 zł. na ten cel.

Rozmawiałem w sprawie witraży. Wykonawca ma przygotować projekt witraży i pozwolenia na ich wykonanie we wszystkich oknach kościoła.

Przypominam, że wszystkie sprawy można załatwiać telefonicznie. Numer telefonu jest na stronie internetowej parafii i na kalendarzu.

Wykonawca polichromii będzie robił badania ścian kościoła i przygotuje projekt i pozwolenia na malowanie kościoła. Przed malowaniem trzeba wykonać drugi etap nagłośnienia kościoła – nową instalacje z przewodów do mikrofonów i głośników i zamontować nowe głośniki na całym kościele.

09.01.22 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
8:00 + Maria Pućko – od ucz pogrzebu
10:00 + Jan Kret 5. r śm.
12:00 +Krzysztof Byk 5 r. śm.i za jego rodziców

15.01.2022 Sobota
18:00 + Maria Pućko – od zakł. pogrz. Hades

16.01.22  II Niedziela Zwykła
8:00 + Michał + Helena Bryłkowscy
10:00 + Stanisław Romańczuk 3 r. śm. za + jego rodziców Aniele i Bronisława
12:00 + Henryka Dagil – od ucz. pogrzebu 30 dzień po śm.