Ogłoszenia parafialne - 25.09.2022 - XXVI Niedziela

Dziękuję za ofiary do puszki na malowanie kościoła – 610 zł, i wszystkim ofiarodawcom.

W środę 28 IX o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast przy kapliczce Matki Bożej przy ul. Bazaltowej, przed Siekierczynem, przy Krzyżu na Wesołówce, na Pisaczowie, na Ponikowie i na Osiedlu. Głównym miejscem modlitwy będzie krzyż przy bramie bocznej wejścia do kościoła. Będzie to modlitwa w ramach Iskry Bożego Miłosierdzia,  która jest organizowana na całym świecie. Zapraszam do udziału w niej.

W tym tygodniu przypada I sobota i niedziela miesiąca. W sobotę o godz. 9:00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. W niedzielę o godz. 10:00 Msza św. Żywego Różańca.

W sobotę zaczynamy nabożeństwa październikowe, które będą codziennie po Mszy św. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Za tydzień w niedzielę będzie do nabycia w sklepiku kalendarz parafialny na 2023 rok.

Rodzicom dzieci I Komunijnych przypominam o spotkaniu i poświęceniu różańca w niedzielę 2.X w czasie Mszy św. o godz. 12.

W poniedziałek 3 X zaczynamy malowanie kościoła. Będę prosił parafian, aby w tym dniu wynieśli na czas malowania ruchome rzeczy z kościoła, które zabezpieczymy na czas malowania.

Dziękuję Róży III za kwiaty do kościoła. W tym tygodniu proszę Różę V o udekorowanie kościoła.

INTENCJE od 25.09 do 02.10.2022r.

25.09.2022r XXVI Niedziela
8:00    + Edward + Władysław Ogonowski
10:00  + Zbigniew Łuksza + Leokadia + Kazimierz – rodzice
12:00  + Andrzej Koszela 1 r. śm.

30.09.2022 Piątek – św. Hieronima prez dra K-ła
+ Janina Zielińska – od ucz. pogrz.

1.10.2022 Sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
9:00    Do Niepokalanego Serca NMP
18:00  + Anna +Michał +Adam Aniela +Andrzej Koszela +Maria +Tadeusz Bogdan Duda

2.09.2022 XXVII Niedziela